Grzegorz Hyży | OneRepublic

Written by on 04/09/2022

WIADOMOŚCI ZE ŚWIATA MUZYKI

POWERPLAY 5 WRZEŚNIA 2022

Grzegorz Hyży przygotował dla swoich fanów wyjątkowy prezent – pulsujący beat i topline, który nie potrafi wyjść z głowy. Piosenka kontynuuje kierunek muzyczny, obrany przez artystę jeszcze przy utworze “Król Nocy” (aktualnie Złota Płyta za singiel).

Fani są zachwyceni nową propozycją artysty, bowiem pod oficjalnym klipem w serwisie YouTube pojawiło się sporo entuzjastycznych komentarzy.

„!!! Całokształt wizualny i muzyczny ! Czad”, „Mój ulubiony artysta piękna piosenka teledysk sztos”, „Jeśli ten kawałek jest taki dobry to nie wiem co pomyśleć o całej płycie” – komentują internauci.

Grzegorz Hyży zachwyca w nowym singlu

Warto dodać, że od strony lirycznej to nostalgiczne wspomnienie burzliwej miłosnej relacji, z którą utożsamia się wiele osób. Dzięki uniwersalnemu przekazowi oraz zapadającej w pamięć melodii, „Kochanie to ja!”  ma ogromne szanse stać się hitem tego lata!

Utwór doczekał się również barwnego i surrealistyczny teledysku. Za warstwę koncepcyjno-wizualną odpowiada Alan Kępski, znany z produkcji wielu polskich teledysków. Zapętlone energetyczne sekwencje i portale w symboliczny sposób nawiązują do odnalezienia wyjścia i własnej drogi.

POWERPLAY 5 WRZEŚNIA 2022


Continue reading

Current track

Title

Artist

Background
%d bloggers like this: