KARAŚ-ROGUCKI | AVA MAX

Written by on 09/09/2022

WIADOMOŚCI ZE ŚWIATA MUZYKI

POWERPLAY 12 WRZEŚNIA 2022

Karaś/Rogucki nagrali singiel z Julią Wieniawą. Oto “Bezpieczny Lot”

Muzycy zaprosili do nagrania aktorkę, Julię Wieniawę. Do utworu powstał także klimatyczny teledysk w reżyserii Filipa Berendta, który możecie zobaczyć poniżej:

O rozpoczęciu nowego etapu przez duet opowiedział Kuba Karaś:

“>>Bezpieczny Lot<< to początek kolejnego etapu i pięknej przygody we współpracy z Piotrem Roguckim i naszym zespołem – Wiki Jakubowską i Kamilem Kryszakiem. Mam nadzieje, że ten utwór zapewni Wam niejedno bezpieczne lądowanie podczas wakacyjnych podróży!”

Autorem tekstu piosenki jest Piotr Rogucki, który znów postawił w pisaniu na uczucia. Nowy singiel duetu to “wyznanie tęsknoty za spełnioną miłością i poczuciem równowagi”.

“Wszyscy potrzebujemy czasem wybuchu oczyszczającego płaczu, by coś skończyć i móc zacząć od nowa. Tego wyrzutu nieskrępowanych emocji, dzięki któremu jesteśmy w stanie dalej żyć. I właśnie taka najprostsza emocja jest punktem wyjścia dla naszego nowego klipu. Przedstawione obrazy metaforycznie opowiadają o bólu rozstania, w nieoczywisty sposób przeplatając się ze znaczeniami zawartymi w samej piosence” – wyjaśnia reżyser klipu.

Artyści nie zdradzili jeszcze premiery krążka. Wiemy jednak, że Na nowej płycie pt. “Bezpieczny Lot” muzycy odeszli od mrocznych brzmień lat 80. czy zimnej fali i skierowali swój ster na przestrzenne dźwięki i melodie czerpiące z łagodności lat 70. i radości życia płynącej z disco.

POWERPLAY 12 WRZEŚNIA 2022


Continue reading

Current track

Title

Artist

Background
%d bloggers like this: