Current track

Title

Artist

Background

GRZESZCZAK | Anti-Hero

Written by on 04/11/2022

WIADOMOŚCI ZE ŚWIATA MUZYKI

NASZ POWERPLAY

Wzruszający zwiastun do filmu “ANIA” w reżyserii Krystiana Kuczkowskiego i Michała Bandurskiego. 

Utwór „O nich, o Tobie”, który można usłyszeć w zwiastunie, to nowy singiel Sylwii Grzeszczak napisany specjalnie z myślą o Ani Przybylskiej.


„O nich, o Tobie”

Kompozycja i wykonanie: Sylwia Grzeszcza
Słowa napisała: Karolina Kozak
Produkcja muzyczna utworu: Jakub Galiński


Piosenka Sylwii Grzeszczak “O nich, o Tobie” zapowiadała film “Ania”.

Teraz twórcy dokumentu zaprezentowali utwór w nowej odsłonie. Tekst do “O nich, o Tobie” napisała Karolina Kozak. Muzykę skomponowała Sylwia Grzeszczak.

Ilustrują go zdjęcia pochodzące z planu “Ani”. W materiale wystąpiła Oliwia Bieniuk, jej tata Jarosław Bieniuk i bracia Szymon i Jan. Ujęcia zrealizowano w Gdyni Orłowie.

Piosenka Sylwii pojawiła się w zwiastunie “Ani”, ale w filmie jej nie było. Dostawaliśmy sygnały od widzów, że brakuje im tego utworu. Stąd taka decyzja, by pokazać niepublikowane dotąd materiały z filmu, jako ilustrację do piosenki Sylwii – komentuje Krystian Kuczkowski, reżyser “Ani”. To piękna kompozycja. Melodia i tekst idealnie pasują do historii, jaką pokazaliśmy widzom w filmie – dodaje Michał Bandurski, także reżyser filmu “Ania”.

Pomysł bardzo spodobał się Sylwii Grzeszczak. To jest bardzo ładne i bardzo emocjonalne. “O nich, o Tobie” to ballada o życiu, przemijaniu i tęsknocie. Ten utwór to poszukiwanie odpowiedzi na pytania, które zadaje sobie każdy z nas – komentuje artystka.


MUZYKA NA WYSPACH


Tagged as

Current track

Title

Artist

Background