SOS by SZA

Written by on 18/01/2023

WIADOMOŚCI ZE ŚWIATA MUZYKI

ARTYSTKA: SZA

Artysta: SZA

Tytuł: Kill Bill

Autorzy: Rob Bisel, Carter Lang, Solána Rowe

Label: Top Dawg Entertainment/RCA Records

Niedługo po premierze teledysku, SZA prezentuje kolekcję czterech wersji ostatniego przeboju „Kill Bill” – oryginalną, przyspieszoną, instrumentalną oraz wokalną.

Pełen akcji teledysk w reżyserii Christiana Breslauera, w którym gościnnie pojawia się aktorka Vivica A. Fox, to historia kobiety żądnej zemsty na pozbawionym skrupułów ukochanym. „Kill Bill” zajął 1. miejsce na kilku listach przebojów Apple Music i Spotify oraz 3. miejsce na liście Billboard Hot 100.

Łączący różne gatunki album „SOS” od czterech tygodni króluje na samym szczycie Billboard 200 – to pierwszy album kobiety, który osiągnął taki sukces od premiery „30” Adele, a także pierwszy album R&B* kobiety, który dokonał tego od prawie 30 lat. 5 stycznia SZA podzieliła się dwiema cyfrowymi wersjami „SOS” z dwoma bonusowymi utworami: „PSA” i solo wersją „Open Arms”.

Album „SOS” zawiera współprace z takimi artystami, jak Travis Scott, Don Toliver, Phoebe Bridgers oraz Ol’ Dirty Bastard. Pośród wielu uznanych producentów płyty znaleźli się m.in. Ctrlhitmaking, ThankGod4Cody i Carter Lang.

https://www.instagram.com/sza/ 

https://www.instagram.com/lajoaqui/Continue reading

Current track

Title

Artist

Background