Current track

Title

Artist

Background

CHYLIŃSKA

Written by on 28/01/2023

WIADOMOŚCI ZE ŚWIATA MUZYKI

NASZ POWERPLAY

CHYLIŃSKA – DRAŃ

“Drań” to trzecia odsłona teledyskowych opowieści Agnieszki Chylińskiej. W ramach promocji platynowej już płyty “Never Ending Sorry” wokalistka tym razem zaprosiła Annę Dymną, która ostatnio przypomniała o sobie w serialu Netfliksa “Wielka woda”.

Scenariusz całej historii opowiadanej w teledyskach napisała sama Chylińska. Ciąg dalszy fabuły z pewnością zaskoczy wszystkich sympatyków Agnieszki, którzy czekają na kolejne odsłony.

“Co jest w życiu najtrudniejsze? Wybaczyć? Pozwolić odejść komuś, zostawić kogoś, kto nas rani? A może trwać, wierzyć w cud, który może nigdy nie nastąpić? Czy wygramy swoje życie, będąc w mydlanej bańce, nie chcąc widzieć, że jesteśmy używani i ranieni? To pytanie pozostawiam otwartym… ‘Drań’ jest piosenką o miłości prawdziwej – o kochaniu szczerym, ufnym i bezwarunkowym” – mówi Agnieszka Chylińska.

Za nowe klipy do płyty “Never Ending Sorry” odpowiada Adam Gawenda (pracował z m.in. Natalią Szroeder, Igorem Herbutem, Mrozem, Marcinem Wyrostkiem i Sound’n’Grace). Gawenda dla Chylińskiej wcześniej zrealizował teledyski “Schiza” i “Królowa łez”.

Współtwórcami utworu “Drań” są muzycy zespołu wokalistki: Maciej Mąka (gitara), Rafał Stępień (instrumenty klawiszowe), Błażej Chochorowski (bas) i Oskar Podolski (perkusja).


Tagged as

Current track

Title

Artist

Background