Current track

Title

Artist

Background

LADY PANK

Written by on 12/02/2023

WIADOMOŚCI ZE ŚWIATA MUZYKI

NASZ POWERPLAY

Lady Pank i Organek razem!
Utwór “Wojny światów” jest już dostępny!

Zespół Lady Pank podzielił się właśnie z fanami swoim najnowszym singlem, który powstał we współpracy z Organkiem! Utwór nosi tytuł “Wojna światów” i od dziś dostępny jest we wszystkich serwisach streamingowych oraz na kanale MTJ na YouTube.

Utwór “Wojna światów” to najnowszy singiel Lady Pank, który utrzymany jest w charakterystycznym dla zespołu brzmieniu. Do współpracy przy tym numerze Jan Borysewicz zaprosił Tomasza Organka, z którym nie raz współpracował przy różnych projektach. Ostatnim z nich był gościnny udział artysty w wyjątkowym koncercie Lady Pank w cyklu MTV Unplugged, podczas którego wspólnie wykonali utwór “Sztuka latania”.

Autorem kompozycji “Wojny światów” jest Jan Borysewicz, a za tekst odpowiada Tomasz Organek. Utworu już teraz można posłuchac we wszystkich serwisach streamingowych oraz na YouTube. Piosenka wydana została przez Agencję Artystyczną MTJ.

LADY PANK zagościli na okładce Spotify 💚
Nowym singlem “Wojna Światów” z gościnnym udziałem Organek otwierają zestawienie najlepszych rockowych numerów ostatniego tygodnia


Tagged as

Current track

Title

Artist

Background