Current track

Title

Artist

Background

► KACPERCZYK

Written by on 26/08/2023

POWER PLAY W TYM TYGODNIU:

Piosenka od kilku (9) tygodni gości na listach przebojów w Polsce (LP3 & L357 itd.) a ostatnio na najwyższych pozycjach. Młody duet braci Kacperczyk wydał drugą swoją płytę i to nagranie promuje ich najnowszy album.

Singlowi Syn okiennika towarzyszy teledysk, w którym pojawiają się zarówno Maciek i Paweł Kacperczyk, jak i Artur Rojek.

Jak sami napisali na swoim Instagramie, opublikowana właśnie piosenka to jeden z ważniejszych utworów z nadchodzącej płyty „braciaków”. Przypominamy, że Pokolenie Końca Świata ujrzy światło dzienne już 23 czerwca nakładem SBM Label. Wytwórnia zapowiedziała też nowy singiel na swoim Facebooku:

Spoiler: chodzi o miłość. Nie jest ona jednak taka prosta, jak mogłaby się wydawać. Bracia Kacperczyk i Artur Rojek przyglądają się uczuciom towarzyszącym męsko-męskiej relacji. Dlaczego tak ciężko nam wyrazić swoje uczucia wobec najbliższych nam osób?

Wzruszający Syn okiennika, przy którym – jak można przeczytać w komentarzach na YouTube – wielu fanów Kacperczyków uroniło łzę, to list napisany do ojca. Z jednej strony słyszymy, że „jesteśmy ekipą na całe życie”, z drugiej, że ciężko wyznać drugiemu facetowi uczucie. Artur Rojek, który pojawia się w drugiej części utworu, niejako wciela się właśnie w ojca, który udziela chłopakom dobrych rad.

To nie pierwszy raz, kiedy Kacperczyki śpiewają z Arturem Rojkiem. W zeszłym roku wszyscy pojawili się wspólnie na scenie OFF Festivalu. Trio wykonało wspólnie utwór Mieć czy być z repertuaru Myslovitz.

 

Tagged as

Continue reading

Current track

Title

Artist

Background