Current track

Title

Artist

Background

► Baranovski

Written by on 31/03/2024

POWER PLAY:

BARANOVSKI – ISKRY

Po trzech latach przerwy BARANOVSKI wraca z nowym albumem. W dniu premiery płyty “Ucieczki i powroty” artysta zaprezentował też teledysk do singla “Iskry”. Zobaczcie i posłuchajcie!

Album „Ucieczki i powroty” to okazja do przedstawienia mojej perspektywy postrzegania świata – mówi o płycie jej autor i dodaje: to trzecie większe podsumowanie i szansa na skomentowanie otaczającej mnie rzeczywistości, opisanie przeżyć, a zarazem kolejne muzyczne poszukiwania.

To płyta w połowie pisana i realizowana w samotności, a w połowie z pomocą dobrego kumpla i świetnego producenta – DrySkulla. W połowie zadziorna i buntownicza, a w drugiej łagodna i wyrozumiała. Podzielona na mrok i światło, nadzieję i rozczarowanie. Podzielona na ucieczki i powroty.

Pierwszym zwiastunem trzeciej płyty BARANOVSKIEGO był wydany jesienią 2022 roku singiel „Joker”. Kolejnymi piosenki „Chcę być sobą” i „Sierpień”. Szczególnie ta druga świetnie poradziła sobie w radiu, stając się jedną z najpopularniejszych polskich piosenek ubiegłorocznej jesieni.

Po udostępnieniu piosenki tytułowej oraz kawałka „Potwory i demony”, wraz z premierą całego albumu BARANOVSKI promuje równolegle dwa kolejne single z płyty. To „Rakieta” typowana na kolejny duży radiowy przebój autora „Czułego miejsca” i „Lubię być z nią” oraz „Iskry”, do których powstał teledysk w reżyserii Julka Tałandziewicza.

Tagged as

Continue reading

Next post

2 KWIETNIA


Thumbnail
Previous post

1 KWIETNIA


Thumbnail
Current track

Title

Artist

Background