Current track

Title

Artist

Background

💚 NOWE LISTINGI 💚

Written by on 19/10/2023

NAJNOWSZE LISTINGI

Jeśli ktoś myśli o zakupie domu lub mieszkania z planów, to teraz jest dobry czas by zrealizować Państwa plany! Obecnie panujące wysokie oprocentowania pożyczek wystraszyło wielu planujących zakup istniejących już nieruchomości. Ale jeśli kupujemy nieruchomości z planów i spodziewany odbiór jest za 3, 4 a może 5 lat, to warto skorzystać z tego faktu, bo o mortgage będziemy ubiegać się dopiero w chwili odbioru czyli za 3,4 lub 5 lat. Do tej pory oprocentowania muszą być niższa a ceny za nowe mieszkania czy domy będą wyższe. W chwili obecnej nie ma tłoku w salonach sprzedaży nowych nieruchomości. Jest sporo do wyboru a wielu developerów jest skłonna dorzucić sporo zachęt by dokonać sprzedaży. Maciek Czaplinski i Domator team ma VIP dostęp do wielu nowych projektów i wszyscy zainteresowani proszeni są o kontakt na numer 905-278-0007.
 
W dzisiejszych czasach wiele osób ma problemy z kwalifikacją się na mortgage, szczególnie jeśli używa się dużych banków. Istnieje spora liczba mniejszych banków, credit unions czy prywatnych inwestorów, którzy skłonni są udzielić pożyczek z mniejszymi wymaganiami niż banki a jednocześnie na bardzo przyzwoity procent, Maciek Czaplinski współpracuje z wieloma mortgage brokers, którzy wiedzą jak załatwić dogodną pożyczkę z mniejszą liczbą papierów i czasami z trudnym kredytem, Jeśli ktoś planuje zakup nieruchomości w najbliższym czasie ale nie wie od czego zacząć, Maciek Czaplinski zaprasza na indywidualne personalne konsultacji po których postara się pomóc w załatwieniu pożyczki oraz znalezienia właściwego domu. 905-278-0007.
 
Uwaga Trackers & Hunters.  Fantastyczny 10-cio letni dom parterowy , 5 sypialni (2 w basement), potrójny garaż, wysokie sufity i ogromne okna, 3 łazienki, bardzo duża kuchnia z pantry i obszernym breakfast area. Open Concept Design. Wykończony basement – dwa lata temu – ma gym i Home Theatre. Dom jest bardzo czysty i zlokalizowany jest w pobliżu Acton na akrowej działce przy bardzo spokojnej drodze, która pozwala na dojazd do domu nawet pełnowymiarowym Truckiem z przyczepą 53stopy. Bardzo duży driveway mieści Trucka i około 8 samochodów. Dom ma bardzo prywatne położenie i sąsiaduje z dużym lasem, gdzie można tropić zwierzynę. Dużo dzikich indyków w okolicy! Po więcej informacji prosimy dzwonić do Maćka Czaplinskiego. Doskonała cena. To prawdziwy deal!

Continue reading

Previous post

► BARANOVSKI


Thumbnail
Current track

Title

Artist

Background