Current track

Title

Artist

Background

🔴 NOWE LISTINGI 🔴

Written by on 04/09/2023

NAJNOWSZE LISTINGI

Bardzo dobrze wycenione , duże jedno sypialniowe mieszkanie w północnym Etobicoke. Cena $559,000. Bardzo niskie maintenance – tylko $370,00 zawierające wszystko oprócz elektryczności. Niski property tax. Mieszkanie ma prawie 900 stóp kwadratowych, jest bardzo czyste i po renowacji. Ma 2 łazienki, Mieszkanie jest  na 3 piętrze, wychodzi na ravinę i oferuje pełną prywatność. W cenie zawarty jest parking i duży locker. Jest to listing Maćka i Kasi i po dodatkowe informacje prosimy dzwonić na numer 905-278-0007. Jeśli ktoś kupi ten dom bezpośrednio od Maćka, otrzyma bonus $2,000 na koszty zamknięcia.

Wielu młodych ludzi chciałoby kupić własne mieszkanie, ale odkładają decyzją zakupu ze względu na OBECNE wysokie oprocentowania pożyczek. Rozwiązaniem problemu jest kupno cono z planów! W chwili obecnej wielu Deweloperów znacznie obniża ceny mieszkań, pozwala na wpłatę depozytu rozłożoną w czasie nawet do 2 lat!.  A jeśli mieszkanie będzie gotowe do odebrania za 3 może 4 lub 5 lat, procenty na pewno będą niższe.. Maciek Czapliński i Domator team zapraszają wszystkich słuchaczy do indywidualnych konsultacji – jak kupić mieszkanie z planów dziś,  ale zapłacić za nie dopiero przy odbiorze za wiele lat od dziś! 905-278-0007.  Mamy dostęp do wielu nowych bardzo atrakcyjnych projektów z planów.

Nowy listing w pobliżu Brock University w St. Catherines. Jest to praktycznie nowy freehold końcowy unit. 4 sypialnie plus 5ta w piwnicy, 4 łazienki, podwójny garaż i podwójny driveway, nowe drewniane podłogi, nowa kuchnia z ogromną wyspą. Dom jest bardzo czysty i gotowy do zamieszkania beż żadnych dodatkowych prac. Jest to bardzo dobry rejon na down-sizing ale jest to też bardzo dobry unit na inwestycje. Można wynając 5 pokoi po $750 od studenta co da dochód który będzie spłacał nieruchomość. Cena wywoławcza $788,000.  Maciek Czapliński zaprasza do współpracy – 905-278-0007


Continue reading

Current track

Title

Artist

Background